
Lenovo 81we Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 12 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF24J63P |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Lenovo 81we Intel Core I5 - 11th Generation - Evo Platform 12 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF24J63P |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81WE |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 11th Generation - Evo Platform |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF24J63P |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Charger | Charger |
| 10 Key | 10 Key |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| TOUCHSCREEN |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











