
Lenovo 81vs Amd A6 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90Y3S24 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 81VS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Lenovo 81vs Amd A6 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90Y3S24 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 81VS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | AMD A6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | R90Y3S24 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | 81VS |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











