
Intel Jnf12 Intel Celeron 12 Gb 750 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NMCA2AC510155 |
| Model Number | JNF12 |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Original: $189.99
-65%$189.99
$66.50Intel Jnf12 Intel Celeron 12 Gb 750 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NMCA2AC510155 |
| Model Number | JNF12 |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | NMCA2AC510155 |
| Model Number | JNF12 |
| Internal Storage Capacity | 750 GB |
| Manufacturer | INTEL |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |












