Lenovo 14iau7 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | 14IAU7 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF4L33RT |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Lenovo 14iau7 Intel Core I3 - 12th Generation 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | 14IAU7 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF4L33RT |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Color | GRAY |
| Model Number | 14IAU7 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | PF4L33RT |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |












