
Lenovo 15-ep0010nr Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EP0010NR |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 5CD138F5TS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Lenovo 15-ep0010nr Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EP0010NR |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 5CD138F5TS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | 15-EP0010NR |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 5CD138F5TS |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition












