
Lenovo 80ec Amd A10 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Serial# | PF0E6T8LPF9XB5B25003 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | 80EC |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Lenovo 80ec Amd A10 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Serial# | PF0E6T8LPF9XB5B25003 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | 80EC |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | PF0E6T8LPF9XB5B25003 |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLACK |
| Model Number | 80EC |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Webcam | Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A10 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |












