
Lenovo 81ly Amd Ryzen 5 8 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 81LY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | PF1K3GZ6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 18 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Original: $197.99
-65%$197.99
$69.30Lenovo 81ly Amd Ryzen 5 8 Gb 900 Gb Gray Laptop
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 81LY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | PF1K3GZ6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 18 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 900 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Model Number | 81LY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | PF1K3GZ6 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 18 |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












