
Lenovo 81vs Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81VS |
| Serial# | R90ZE71W |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $112.99
-65%$112.99
$39.55Lenovo 81vs Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81VS |
| Serial# | R90ZE71W |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | 81VS |
| Serial# | R90ZE71W |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












