
Lenovo 81we Amd A12 12 Gb Less Than 16 Gb Brown Laptop
| Color | BROWN |
| Model Number | 81WE |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | PF2KR9HZ |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo 81we Amd A12 12 Gb Less Than 16 Gb Brown Laptop
| Color | BROWN |
| Model Number | 81WE |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | PF2KR9HZ |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BROWN |
| Model Number | 81WE |
| Processor Type | AMD A12 |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Serial# | PF2KR9HZ |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












