
Lenovo 8our Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 8OUR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YD02PTGLYDN0B7802004 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Lenovo 8our Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Black Laptop
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 8OUR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YD02PTGLYDN0B7802004 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
| Screen size (inches) | 12 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Color | BLACK |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | 8OUR |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Serial# | YD02PTGLYDN0B7802004 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| WEBCAM |












