
Lenovo Idea Pad Flex 3 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | MEDIATEK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX013P9Y |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | IDEA PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Idea Pad Flex 3 Mediatek 4 Gb 64 Gb Silver Laptop
| Processor Type | MEDIATEK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX013P9Y |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | IDEA PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | MEDIATEK |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX013P9Y |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | IDEA PAD FLEX 3 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












