
Lenovo Idealpad Slim3 Intel Celeron 12 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD SLIM3 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$119.00
Original: $340.00
-65%Lenovo Idealpad Slim3 Intel Celeron 12 Gb 32 Gb Gray Laptop—
$340.00
$119.00Lenovo Idealpad Slim3 Intel Celeron 12 Gb 32 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD SLIM3 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | GRAY |
| Serial# | |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | IDEALPAD SLIM3 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
Condition
Excellent, pre-owned condition












