
Lenovo Ideapad 1 14igl7 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF4L1K77PF9XB3820002 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 1 14IGL7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Ideapad 1 14igl7 Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF4L1K77PF9XB3820002 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 1 14IGL7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | PF4L1K77PF9XB3820002 |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | IDEAPAD 1 14IGL7 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












