
Lenovo Ideapad 1 15ijl7 Intel Pentium 12 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 1 15IJL7 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Lenovo Ideapad 1 15ijl7 Intel Pentium 12 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 1 15IJL7 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 12 GB |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 1 15IJL7 |
| Serial# | |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | SILVER |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition












