
Lenovo Ideapad 3 Chrome 15ijl6 Intel Celeron 8 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | YXOG5BJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME 15IJL6 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Original: $42.99
-65%$42.99
$15.05Lenovo Ideapad 3 Chrome 15ijl6 Intel Celeron 8 Gb 32 Gb Silver Laptop
| Charger | Charger |
| Serial# | YXOG5BJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME 15IJL6 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Serial# | YXOG5BJ2 |
| Screen size (inches) | 15 |
| Model Number | IDEAPAD 3 CHROME 15IJL6 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | SILVER |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |












