
Lenovo Ideapad315ada05 Amd Athlon Silver 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Model Number | IDEAPAD315ADA05 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF2D09BD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $145.00
-65%$145.00
$50.75Lenovo Ideapad315ada05 Amd Athlon Silver 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Model Number | IDEAPAD315ADA05 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF2D09BD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | LENOVO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD Athlon Silver |
| Model Number | IDEAPAD315ADA05 |
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Serial# | PF2D09BD |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |












