
Lenovo Ikfr4g4 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | IKFR4G4 |
| Serial# | MTM800C00002US |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $274.99
-65%$274.99
$96.25Lenovo Ikfr4g4 Intel Core I5 - 10th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | IKFR4G4 |
| Serial# | MTM800C00002US |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | IKFR4G4 |
| Serial# | MTM800C00002US |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i5 - 10th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition












