Lenovo Ip Slim 3 Chrome Intel Celeron 2 Gb 24 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IP SLIM 3 CHROME |
| Serial# | YX0CWJDD |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Ip Slim 3 Chrome Intel Celeron 2 Gb 24 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IP SLIM 3 CHROME |
| Serial# | YX0CWJDD |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | IP SLIM 3 CHROME |
| Serial# | YX0CWJDD |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | BLUE |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 24 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












