Lenovo Legion 5 15ach6 Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Model Number | LEGION 5 15ACH6 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF3C95E4 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $205.99
-65%$205.99
$72.10Lenovo Legion 5 15ach6 Amd Ryzen 5 8 Gb 500 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Model Number | LEGION 5 15ACH6 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF3C95E4 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Model Number | LEGION 5 15ACH6 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | PF3C95E4 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 15 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition












