
Lenovo Lenovo V15g4abp Amd Ryzen 7 36 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | PF52FG1PPF9XB4904038 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | LENOVO V15G4ABP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Lenovo Lenovo V15g4abp Amd Ryzen 7 36 Gb 1 Tb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | PF52FG1PPF9XB4904038 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | LENOVO V15G4ABP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | PF52FG1PPF9XB4904038 |
| Color | BLACK |
| Processor Type | AMD RYZEN 7 |
| Model Number | LENOVO V15G4ABP |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| 10 KEY |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| CASE / BAG |












