
Lenovo S145-151wl Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | TX2-RTL8821CE |
| Model Number | S145-151WL |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Original: $107.99
-65%$107.99
$37.80Lenovo S145-151wl Intel Pentium 4 Gb 500 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | TX2-RTL8821CE |
| Model Number | S145-151WL |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Screen size (inches) | 13 |
| Serial# | TX2-RTL8821CE |
| Model Number | S145-151WL |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | INTEL PENTIUM |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Charger | Charger |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
| CHARGER |












