
Lenovo Slim3 Amd Ryzen 9 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLIM3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX0CEA14YXN0B4925005 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Lenovo Slim3 Amd Ryzen 9 4 Gb 64 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLIM3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX0CEA14YXN0B4925005 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | SLIM3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | AMD RYZEN 9 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Serial# | YX0CEA14YXN0B4925005 |
| Screen size (inches) | 14 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












