
Lenovo Thinkpad Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW046TTW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $74.99
-65%$74.99
$26.25Lenovo Thinkpad Intel Celeron 8 Gb 128 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW046TTW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | THINKPAD |
| Charger | Charger |
| Serial# | PW046TTW |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | LENOVO |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












