Lenovo Thinkpad Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | PF3VE0BP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $144.99
-65%$144.99
$50.75Lenovo Thinkpad Intel Core I3 - 6th Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Serial# | PF3VE0BP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | PF3VE0BP |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | Intel Core i3 - 6th Generation |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












