
Lenovo Thinkpad Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1S20KS003NUSPF17GC4U |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Original: $179.99
-65%$179.99
$63.00Lenovo Thinkpad Intel Core I7 - 8th Generation 8 Gb 256 Gb Silver Laptop
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1S20KS003NUSPF17GC4U |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | THINKPAD |
| Manufacturer | LENOVO |
| Serial# | 1S20KS003NUSPF17GC4U |
| Color | SILVER |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| 10 Key | 10 Key |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |












