
Lenovo Thinkpad P14s Gen 3 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 1S21AK0046USPF4AM6BA |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | THINKPAD P14S GEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Lenovo Thinkpad P14s Gen 3 Intel Core I7 - 10th Generation 16 Gb 1 Tb Gray Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 1S21AK0046USPF4AM6BA |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | THINKPAD P14S GEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | 1S21AK0046USPF4AM6BA |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core i7 - 10th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | THINKPAD P14S GEN 3 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
| Manufacturer | LENOVO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| SOLID STATE HARD DRIVE |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |












