
Lenovo Tlz-cm389nf Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | TLZ-CM389NF |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 6100A-CM389NF |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Tlz-cm389nf Intel Celeron 4 Gb 128 Gb Black Laptop
| Model Number | TLZ-CM389NF |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 6100A-CM389NF |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | TLZ-CM389NF |
| Screen size (inches) | 12 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | 6100A-CM389NF |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Manufacturer | LENOVO |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition












