Lenovo Tp00095c Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Serial# | 1S20NB005NUSPF1R8DNY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | TP00095C |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Lenovo Tp00095c Intel Core I3 - 8th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Serial# | 1S20NB005NUSPF1R8DNY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | TP00095C |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 8th Generation |
| Serial# | 1S20NB005NUSPF1R8DNY |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | TP00095C |
Condition
Very Good, pre-owned condition












