
Lenovo Yoga 7 2 In 1 16ill10 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | YOGA 7 2 IN 1 16ILL10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | YX0GVQ9N |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Lenovo Yoga 7 2 In 1 16ill10 Intel Core I5 - 13th Generation 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | YOGA 7 2 IN 1 16ILL10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | YX0GVQ9N |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Model Number | YOGA 7 2 IN 1 16ILL10 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 13th Generation |
| Serial# | YX0GVQ9N |
| Color | GRAY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 16 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | LENOVO |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| TOUCHSCREEN |
| CHARGER |
| WEBCAM |












