
Lenovo Yxnob5614015 Intel Core Duo 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YXOFMWNY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Lenovo Yxnob5614015 Intel Core Duo 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YXOFMWNY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Number | YXNOB5614015 |
| Processor Type | Intel Core Duo |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 15 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | YXOFMWNY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |












