
Lg 17290q Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 64 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Serial# | 17Z90Q-K.AAB8U1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17290Q |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
Original: $574.99
-65%$574.99
$201.25Lg 17290q Intel Core I7 - 12th Generation 16 Gb 64 Gb Black Laptop
| Color | BLACK |
| Serial# | 17Z90Q-K.AAB8U1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17290Q |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Serial# | 17Z90Q-K.AAB8U1 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | 17290Q |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Processor Type | Intel Core i7 - 12th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| 10 Key | 10 Key |
| Manufacturer | LG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 KEY |
| CHARGER |












