
Microsoft 1926 Intel Core M3 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Model Number | 1926 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 007881402051 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
Microsoft 1926 Intel Core M3 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Model Number | 1926 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 007881402051 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Screen size (inches) | 11 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Model Number | 1926 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Serial# | 007881402051 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
| TOUCHSCREEN |












