
Microsoft 1943 Amd Phenom 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 006852712766 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Microsoft 1943 Amd Phenom 8 Gb 128 Gb Silver Laptop
| Serial# | 006852712766 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 006852712766 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Model Number | 1943 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Processor Type | AMD PHENOM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












