
Microsoft 67hirm Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 00391-90000 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 67HIRM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
Original: $145.99
-65%$145.99
$51.10Microsoft 67hirm Intel Celeron 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 00391-90000 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 67HIRM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| TOUCHSCREEN | TOUCHSCREEN |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 11 |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | 00391-90000 |
| Manufacturer | MICROSOFT |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | 67HIRM |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| TOUCHSCREEN |












