
Msi Ag211ngw Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | AG211NGW |
| Serial# | K2502N0078327 |
| Manufacturer | MSI |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Msi Ag211ngw Intel Core I7 - 13th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | AG211NGW |
| Serial# | K2502N0078327 |
| Manufacturer | MSI |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | AG211NGW |
| Serial# | K2502N0078327 |
| Manufacturer | MSI |
| Processor Type | Intel Core i7 - 13th Generation |
| Screen size (inches) | 15 |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition












