Msi Gf63 Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | GF63 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2401N0074285 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $284.99
-65%$284.99
$99.75Msi Gf63 Intel Core I5 - 12th Generation 8 Gb 1 Tb Black Laptop
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | GF63 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2401N0074285 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | MSI |
| Color | BLACK |
| Processor Type | Intel Core i5 - 12th Generation |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | GF63 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | K2401N0074285 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












