Msi Ms-16k5 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Serial# | K1811N0034600 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | MS-16K5 |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Msi Ms-16k5 Intel Core I7 - 8th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Serial# | K1811N0034600 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | MS-16K5 |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | K1811N0034600 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Model Number | MS-16K5 |
| Manufacturer | MSI |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 16 |
| Processor Type | Intel Core i7 - 8th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition












