
Msi Ms-16rs Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | MS-16RS |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2109N0218058 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Msi Ms-16rs Intel Core I5 - 3rd Generation 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | MS-16RS |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2109N0218058 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 18 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | MSI |
| Model Number | MS-16RS |
| Color | BLACK |
| Charger | Charger |
| Serial# | K2109N0218058 |
| Processor Type | Intel Core i5 - 3rd Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












