
Netbook Hl 1068 A133 Intel Celeron 2 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | NETBOOK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | A13325110805 |
| Model Number | HL 1068 A133 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Netbook Hl 1068 A133 Intel Celeron 2 Gb 64 Gb Blue Laptop
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | NETBOOK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | A13325110805 |
| Model Number | HL 1068 A133 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLUE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 2 GB |
| Screen size (inches) | 10 |
| Manufacturer | NETBOOK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | A13325110805 |
| Model Number | HL 1068 A133 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












