
Nimo N171s Intel Core I3 - 12th Generation 36 Gb 1 Tb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | E124A02905 |
| Model Number | N171S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | NIMO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Original: $404.99
-65%$404.99
$141.75Nimo N171s Intel Core I3 - 12th Generation 36 Gb 1 Tb Pink Laptop
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | E124A02905 |
| Model Number | N171S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | NIMO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 17 |
| Processor Type | Intel Core i3 - 12th Generation |
| Webcam | Webcam |
| Is This a Chromebook? | NO |
| 10 Key | 10 Key |
| Color | PINK |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 36 GB |
| Serial# | E124A02905 |
| Model Number | N171S |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | NIMO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
| 10 KEY |












