
Pc Laptops Fcq-00816 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Manufacturer | pc laptops |
| Model Number | FCQ-00816 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Pc Laptops Fcq-00816 Intel Core I7 - 6th Generation 16 Gb 1 Tb Black Laptop
| Manufacturer | pc laptops |
| Model Number | FCQ-00816 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | pc laptops |
| Model Number | FCQ-00816 |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Color | BLACK |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | |
| Processor Type | Intel Core i7 - 6th Generation |
Condition
Very Good, pre-owned condition












