Samsung Np750xgk Amd A10 8 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | NP750XGK |
| Serial# | KY1P99YX3001S2H |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Samsung Np750xgk Amd A10 8 Gb 16 Gb Silver Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | NP750XGK |
| Serial# | KY1P99YX3001S2H |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A10 |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Color | SILVER |
| Model Number | NP750XGK |
| Serial# | KY1P99YX3001S2H |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












