
Samsung Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE310XBA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 3VPB9FFN802543L |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Samsung Xe310xba Intel Celeron 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE310XBA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 3VPB9FFN802543L |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Screen size (inches) | 11 |
| Model Number | XE310XBA |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 3VPB9FFN802543L |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | GRAY |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition












