Samsung Xe3350xba Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Serial# | 3VPC9FBT00105X |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | XE3350XBA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Samsung Xe3350xba Intel Celeron 4 Gb 16 Gb Gray Laptop
| Serial# | 3VPC9FBT00105X |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | XE3350XBA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | 3VPC9FBT00105X |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Screen size (inches) | 16 |
| Model Number | XE3350XBA |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Color | GRAY |
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |












