
Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 0Q9T91LM104615Z |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Gray Laptop
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 0Q9T91LM104615Z |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Screen size (inches) | 11 |
| Serial# | 0Q9T91LM104615Z |
| Color | GRAY |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition












