
Snaptent 16 Inch Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | snaptent |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | N162/N95-NHO-R210-D16/Z45/HS |
| Model Number | 16 INCH |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $124.99
-65%$124.99
$43.75Snaptent 16 Inch Intel Celeron 16 Gb 500 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Manufacturer | snaptent |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | N162/N95-NHO-R210-D16/Z45/HS |
| Model Number | 16 INCH |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Manufacturer | snaptent |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Charger | Charger |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Serial# | N162/N95-NHO-R210-D16/Z45/HS |
| Model Number | 16 INCH |
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |












